Zagraj teraz!

1000. losowanie EuroMillions – wielki jubileusz europejskiej loterii

losowanie EuroMillionsPiątkowe losowanie EuroMillions było jednym z najważniejszych w historii tej gry, ale nie z powodu wygranych. Otóż było to dokładnie 1000. losowanie loterii, która oferowana jest graczom od 2004 roku. Już 13 lat można grać i wygrywać w europejskim lotto! A wygrywa się naprawdę bardzo dużo, o czym można dowiedzieć się poświęcając chwilę czasu na lekturę informacji zebranych z okazji wspomnianego jubileuszu.

Przez ostatnie 13 lat w loterii EuroMillions gracze wygrali łączną kwotę 34 600 000 000 euro! To ogromne pieniądze, które trafiły do setek graczy, którzy kupują losy EuroMillions i biorą udział w losowaniach. Od 2004 roku rozlosowano aż 481 milionów linii ze szczęśliwymi liczbami uprawniającymi do odbioru wygranej.

Jeśli chodzi o kumulacje EuroMillions to największą ich liczbę zgarnęli Francuzi – aż 85 jackpotów trafiło do francuskich miłośników loterii lotto. Francja zajmuje również pierwsze miejsce pod względem łącznej kwoty wygranych – aż 490 900 000 euro trafiło do graczy, którzy swoje losy kupili na terenie Francji. Drugie miejsce pod względem wysokości zdobytych jackpotów zajmuje Wielka Brytania z łączną kwotą nagród pieniężnych 481 100 000 euro. UK to również trzecie miejsce pod względem liczby zdobytych kumulacji – do Brytyjczyków trafiło 65 jackpotów. Hiszpania zajmuje drugie miejsce w statystyce zdobytych kumulacji EuroMillions – 82 jackpoty zostały zdobyte przez graczy kupujących losy na terenie Półwyspu Iberyjskiego.

Ciekawostką jest fakt płynący z badania przeprowadzonego w grupie 6000 graczy, którzy wybierają EuroMillions jako swoją ulubioną grę liczbową. Otóż aż 70% osób, które marzą o zdobyciu jackpotu w europejskim lotto, wolałoby pozostać anonimowymi w przypadku wygranej. Nowi milionerzy woleliby zachować dla siebie informację o tym, że udało im się trafnie wytypować szczęśliwe liczby EuroMillions. Interesujące jest to, że jedynie 23% graczy zdecydowałoby się na porzucenie pracy po zdobyciu głównej nagrody w EuroMillions. Oczywiście pozwoliliby sobie na krótsze bądź dłuższe wakacje np. na Karaibach, w USA czy w Dubaju, ale pracy by się nie pozbyli, a na pewno nie pochopnie.

Warto sprawdzić ile wynosi aktualna kumulacja EuroMillions i wybrać swoje szczęśliwe liczby, by włączyć się do gry o kolejny atrakcyjny jackpot w europejskim lotto. Może to Ty będziesz pierwszym polskim milionerem, który rozbije bank loterii EuroMillions?

Eurojackpot

Sprawdzaj wyniki lotto i kupuj losy Eurojackpot przez Internet!

Kumulacja Eurojackpot to nawet 90 000 000 euro!
Zagraj w Eurojackpot online

EuroMillions

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja EuroMillions i zagraj przez Internet!

Rekordowa kumulacja EuroMillions to 190 000 000 euro!

Zagraj w EuroMillions online

Mega Millions

Sprawdź najnowsze wyniki losowania lotto i zagraj w Mega Millions przez Internet.

Rekordowa kumulacja Mega Millions to aż 656 000 000 dolarów!

Zagraj w Mega Millions online

Lotto

Największa kumulacja Lotto w Polsce to
60 000 000 złotych!

Sprawdź wyniki lotto i zagraj w polską loterię już dziś!

Zagraj w Lotto online

EuroMillions i Eurojackpot – lotto w Europie

EuroMillions online - zagraj w jedną z najbardziej popularnych loterii lotto na całym świecie. Maksymalna kumulacja EuroMillions może osiągnąć aż 190 milionów euro!

Wybieraj szczęśliwe liczby, kupuj losy EuroMillions przez Internet i wygrywaj niesamowite nagrody!

Eurojackpot online - rozchwytywana loteria liczbowa nie tylko w Europie. Maksymalna kumulacja Eurojackpot to 90 milionów euro!

W Eurojackpot w Polsce możesz zagrać przez Internet. Sprawdzaj wyniki losowania, typuj swoje numery lotto i wygrywaj!