Zagraj teraz!

Czego nie powinieneś robić, gdy wygrasz w Eurojackpot?

eurojackpotMarzenia o zdobyciu nagrody pierwszego stopnia w lotto dotyczą każdego, kto decyduje się na grę, ale również wśród tych, którzy boją się postawić pierwszy krok i kupić los, znaleźć można osoby, które chciałyby być lotto milionerami. Nie można się dziwić, że pierwszą reakcją jest radość i chęć podzielenia się ze wszystkimi swoim szczęściem i dobrą nowiną. Jednak przy tym nie jest ciężko o popełnienie błędu i sprowadzenie na siebie kłopotów.

Najczęściej pojawiają się trzy typy błędów popełnianych przez świeżo upieczonego lotto milionera. Jeżeli marzysz o tym, by zdobyć najwyższą kumulację Eurojackpot czy EuroMillions, powinieneś wiedzieć przed czym się zabezpieczyć i jakich błędów unikać, by móc w spokoju cieszyć się ze swojej wygranej i nie musieć się obawiać, że stracisz pieniądze szybciej niż myślisz.

Nie rzucaj pracy i nie pal za sobą zawodowych mostów!

Kuszące, prawda? Wygrać dużą nagrodę w wysokości kilkudziesięciu milionów euro i natychmiast zrezygnować z pracy, a może nawet wreszcie powiedzieć co się myśli o swoim pracodawcy. Polecamy jednak trzymać nerwy na wodzy i nie rzucać pracy, a jeśli już chce się z niej zrezygnować to zrobić to kulturalnie i bez palenia mostów. Nigdy przecież nie wiadomo jak potoczy się przyszłość i kiedy dobry kontakt z poprzednią pracą może się przydać.

Może ciężko w to uwierzyć, ale wielu milionerów lotto przyznaje, że po kilku miesiącach bez pracy, zaczyna się im nudzić i naprawdę żałują, że zrezygnowali z pracy zawodowej. Niektórzy z lotto milionerów decydują się na odejście z pracy i jednoczesne uruchomienie własnego biznesu, który wypełni czas, będzie dawać radość i satysfakcję, a także będzie dobrym sposobem na powiększanie swojego majątku.

Nie informuj całego świata o tym, że wygrałeś w lotto!

To naturalne, że osoba, która wygrała miliony w Eurojackpot czy EuroMillions, chciałaby podzielić się tą radosną nowiną nie tylko z najbliższymi. Jest się czym chwalić, więc dlaczego tego nie robić? Dlatego, że może to sprowadzić na szczęśliwego gracza nadmierne zainteresowanie, a to może się niestety różnie skończyć.

Historie milionerów lotto opowiadają o sytuacjach, w których osoby wygrywające duże kwoty, otrzymują nie tylko pogróżki, groźby śmierci, ale również ostrzeżenia dotyczące porwań dla okupu, również członków rodzin. Nie da się zaprzeczyć, że milioner lotto jest łakomym kąskiem dla oszustów, złodziei i innego rodzaju przestępców, którzy wszelkimi metodami będą chcieli zgarnąć pieniądze.

Istnieje również znacznie bardziej prawdopodobny scenariusz – rodzina, znajomi, sąsiedzi czy osoby obce, wszyscy mogą próbować wyciągnąć od szczęśliwego gracza jak najwięcej pieniędzy. Nagle wiele osób będzie miało kłopoty finansowe, ktoś będzie zmagał się z poważną chorobą wymagającą drogiego leczenia czy ktoś spotka się z naprawdę dużą okazją na zakup jakiegoś towaru czy usługi i będzie potrzebować natychmiast większej ilości gotówki.

Nie pozwalaj na zakupowe szaleństwa i nie obnoś się z luksusem!

Większość osób, które nagle wygrywają duże pieniądze, chce wreszcie spełnić swoje marzenia i zachcianki. Zakupy w drogich butikach? Najnowsze modele telefonów, samochodów czy innych luksusowych gadżetów – żaden problem! Milioner lotto może pozwolić sobie na wszystko, ale czy na pewno jest to rozsądne? Zwracanie na siebie uwagi poprzez noszenie drogich ubrań, kosztownej biżuterii czy przeprowadzka do luksusowego domu i jazda najnowszym modelem auta – to wszystko na pewno nie umknie uwadze otoczenia. Można tym sprowokować wyżej wspomnianych oszustów, złodziei czy bliższych i dalszych krewnych, znajomych czy nawet obcych, którzy będą chcieli wyciągnąć od milionera jak najwięcej pieniędzy.

Nie oznacza to oczywiście, że nie wolno niczego kupić czy że wszystkie zakupy mają być najtańsze. Wystarczy po prostu nie kupować wszystkiego na raz i nie zakładać w każdej sytuacji najdroższych ubrań czy najbardziej luksusowej biżuterii. We wszystkim powinien królować umiar.

Jeżeli świeżo upieczony lotto milioner będzie wystrzegać się powyższych błędów, ma dużą szansę na to, że będzie mógł cieszyć się swoim szczęściem i korzystać z wygranej w bezpieczny sposób przez wiele, wiele lat. Należy pamiętać, że bycie milionerem nie jest łatwe i że wymaga dużej odpowiedzialności i zdrowego rozsądku.

Więcej wskazówek i informacji dla przyszłych lotto milionerów znajdziesz na stronie lottopark.com, gdzie dowiesz się wszystkiego o Eurojackpot i EuroMillions. Zachęcamy do odwiedzenia strony i do gry w największe loterie liczbowe Europy!

Eurojackpot

Sprawdzaj wyniki lotto i kupuj losy Eurojackpot przez Internet!

Kumulacja Eurojackpot to nawet 90 000 000 euro!
Zagraj w Eurojackpot online

EuroMillions

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja EuroMillions i zagraj przez Internet!

Rekordowa kumulacja EuroMillions to 190 000 000 euro!

Zagraj w EuroMillions online

Mega Millions

Sprawdź najnowsze wyniki losowania lotto i zagraj w Mega Millions przez Internet.

Rekordowa kumulacja Mega Millions to aż 656 000 000 dolarów!

Zagraj w Mega Millions online

Lotto

Największa kumulacja Lotto w Polsce to
60 000 000 złotych!

Sprawdź wyniki lotto i zagraj w polską loterię już dziś!

Zagraj w Lotto online

EuroMillions i Eurojackpot – lotto w Europie

EuroMillions online - zagraj w jedną z najbardziej popularnych loterii lotto na całym świecie. Maksymalna kumulacja EuroMillions może osiągnąć aż 190 milionów euro!

Wybieraj szczęśliwe liczby, kupuj losy EuroMillions przez Internet i wygrywaj niesamowite nagrody!

Eurojackpot online - rozchwytywana loteria liczbowa nie tylko w Europie. Maksymalna kumulacja Eurojackpot to 90 milionów euro!

W Eurojackpot w Polsce możesz zagrać przez Internet. Sprawdzaj wyniki losowania, typuj swoje numery lotto i wygrywaj!