Zagraj teraz!

Eurojackpot online – zagraj przez Internet!

Eurojackpot onlineEurojackpot jest dość nową loterią liczbową – powstało w 2012 roku, a oficjalnie uczestniczy w niej aż 17 krajów europejskich. Stacjonarnie można zagrać w tę grę lotto w: Chorwacji, Danii, Estonii, Finlandii, Hiszpanii, Holandii, na Islandii, Litwie, Łotwie, w Niemczech, Norwegii, Słowenii, Szwecji, we Włoszech, na Czechach, Węgrzech i na Słowacji. Przebywając na terenie wymienionych krajów, wystarczy odwiedzić tradycyjną kolekturę, kiosk, pocztę, stację benzynową czy market, by móc wypełnić papierowy kupon, czyli skreślić wybrane liczby, które po chwili zostaną wydrukowane na oficjalnym losie loterii Eurojackpot.

Jeżeli nie jesteś mieszkańcem któregoś z wymienionych państw lub nie wybierasz się tam na wakacje lub chociaż przejazdem nie będziesz mógł kupić papierowego losu – głowa do góry. Możesz skorzystać ze znacznie wygodniejszej formy uczestnictwa w grze – Eurojackpot online.

Aby wziąć udział w loterii Eurojackpot przez Internet – wystarczy… dostęp do Internetu. Za pomocą komputera, telefonu czy innego urządzenia mobilnego można skorzystać z usług serwisów, które oferują pośrednictwo w zakupie losów.

Gracz wybiera swoje szczęśliwe liczby i opłaca zakup losu (ceny losów Eurojackpot w takich serwisach nie są wygórowane, składają się z kosztu podstawowego losu oraz niewielkiej prowizji dla pośrednika), a przedstawiciel serwisu dokonuje zakupu losu w kolekturze, która znajduje się w jednym z krajów uczestniczących w loterii. To bardzo proste.

Popularność Eurojackpot online rośnie również wśród graczy, którzy mogą korzystać z oferty w tradycyjnej formie, czyli nabywać kupony w kolekturach. Dostęp do lotto przez Internet jest po prostu wygodniejszy i sprawniejszy. Nie trzeba fatygować się do punktu sprzedaży, bo można wygodnie dokonać zakupu chociażby przy porannej kawie czy stojąc w korku.

Serwisów, które oferują grę w Eurojackpot przez Internet pojawia się coraz więcej, dlatego warto starannie wybierać zaufane źródła, w których można mieć pewność, że kupując losy online, faktycznie są one nabywane w formie papierowej dla klienta.

W przypadku wygranej serwis do określonej w regulaminie kwoty wypłaca pieniądze samodzielnie, a gdy klient wygra większą kwotę – następuje przekazanie losu w umówionym miejscu lub istnieje także możliwość odbioru nagrody w imieniu klienta i późniejsze przekazanie wygranej.

Dzięki rozwojowi Internetu popularność usług online jest kolosalna, dlatego nic dziwnego, że dotyczy również dostępu do gier liczbowych, takich jak europejskie lotto – Eurojackpot.

Eurojackpot

Sprawdzaj wyniki lotto i kupuj losy Eurojackpot przez Internet!

Kumulacja Eurojackpot to nawet 90 000 000 euro!
Zagraj w Eurojackpot online

EuroMillions

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja EuroMillions i zagraj przez Internet!

Rekordowa kumulacja EuroMillions to 190 000 000 euro!

Zagraj w EuroMillions online

Mega Millions

Sprawdź najnowsze wyniki losowania lotto i zagraj w Mega Millions przez Internet.

Rekordowa kumulacja Mega Millions to aż 656 000 000 dolarów!

Zagraj w Mega Millions online

Lotto

Największa kumulacja Lotto w Polsce to
60 000 000 złotych!

Sprawdź wyniki lotto i zagraj w polską loterię już dziś!

Zagraj w Lotto online

EuroMillions i Eurojackpot – lotto w Europie

EuroMillions online - zagraj w jedną z najbardziej popularnych loterii lotto na całym świecie. Maksymalna kumulacja EuroMillions może osiągnąć aż 190 milionów euro!

Wybieraj szczęśliwe liczby, kupuj losy EuroMillions przez Internet i wygrywaj niesamowite nagrody!

Eurojackpot online - rozchwytywana loteria liczbowa nie tylko w Europie. Maksymalna kumulacja Eurojackpot to 90 milionów euro!

W Eurojackpot w Polsce możesz zagrać przez Internet. Sprawdzaj wyniki losowania, typuj swoje numery lotto i wygrywaj!