Zagraj teraz!

Eurojackpot w Polsce

Eurojackpot w PolsceEuropejska loteria o nazwie Eurojackpot, którą można przetłumaczyć jako “eurokumulację” to hit ostatnich lat w branży gier liczbowych. Już w 2012 roku, gdy powstała, mówiło się o wprowadzeniu loterii w stacjonarnej formie w Polsce. Plany przewidywały możliwość zakupu losów tej loterii w każdej stacjonarnej kolekturze na terenie Polski, jednak krajowe prawo utrudniało zainicjowanie losowań europejskiego lotto w kraju, w którym Totalizator Sportowy ma monopol na organizację gier lotto.

Fani loterii liczbowych, którzy chcą zagrać w Eurojackpot w Polsce, mogą skorzystać z jednego z wielu serwisów, w których można grać w lotto przez Internet. Wiele z nich dostępnych jest w języku polskim, więc nawet osoby, które nie posługują się językami obcymi, będą mogły bez problemów dokonać zakupu losów.

Zainteresowanie loterią Eurojackpot rośnie, ponieważ oferuje ona nie tylko przejrzyste zasady, ale również, a może przede wszystkim, naprawdę wysokie kumulacje. Maksymalna kumulacja Eurojackpot to aż 90 000 000 €, czyli ponad 360 milionów złotych. W polskim lotto jeszcze nigdy pula nagród nie osiągnęła tak wysokiego poziomu i raczej nigdy się to nie stanie. Nic dziwnego, że polscy amatorzy gier liczbowych, marząc o wysokich wygranych, decydują się na to, by kupić losy europejskiego lotto i dać sobie szansę na zdobycie jackpotu, który nawet w podstawowej formie wynosi aż 10 000 000 €.

Według informacji w mediach, liczba graczy Eurojackpot w Polsce wzrasta przy każdym losowaniu. Większość z nich dowiedziała się o loterii dzięki internetowym publikacjom dotyczącym bardzo wysokich wygranych, ale spora część polskojęzycznych fanów Eurojackpot to osoby, które poznały loterię w trakcie pobytu w jednym z krajów, w których gra dostępna jest stacjonarnie.

Wakacje w Hiszpanii, praca w Niemczech czy Wielkiej Brytanii, wycieczki do Chorwacji – to zawsze okazja, by kupić tradycyjny papierowy los Eurojackpot w jednej z kolektur, stacji benzynowych, w kiosku czy markecie. Wygodniejszą jednak formą jest gra online, dlatego zdecydowana większość polskich zwolenników lotto sięga po Eurojackpot przez Internet.

Czy ktoś z Polaków wygrał już główną nagrodę w europejskim lotto? Nie, ale według informacji dostępnych w serwisach internetowych, wiele osób zdobyło nagrody pieniężne niższego stopnia.

Pierwszy polski milioner Eurojackpot poszukiwany!

Eurojackpot

Sprawdzaj wyniki lotto i kupuj losy Eurojackpot przez Internet!

Kumulacja Eurojackpot to nawet 90 000 000 euro!
Zagraj w Eurojackpot online

EuroMillions

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja EuroMillions i zagraj przez Internet!

Rekordowa kumulacja EuroMillions to 190 000 000 euro!

Zagraj w EuroMillions online

Mega Millions

Sprawdź najnowsze wyniki losowania lotto i zagraj w Mega Millions przez Internet.

Rekordowa kumulacja Mega Millions to aż 656 000 000 dolarów!

Zagraj w Mega Millions online

Lotto

Największa kumulacja Lotto w Polsce to
60 000 000 złotych!

Sprawdź wyniki lotto i zagraj w polską loterię już dziś!

Zagraj w Lotto online

EuroMillions i Eurojackpot – lotto w Europie

EuroMillions online - zagraj w jedną z najbardziej popularnych loterii lotto na całym świecie. Maksymalna kumulacja EuroMillions może osiągnąć aż 190 milionów euro!

Wybieraj szczęśliwe liczby, kupuj losy EuroMillions przez Internet i wygrywaj niesamowite nagrody!

Eurojackpot online - rozchwytywana loteria liczbowa nie tylko w Europie. Maksymalna kumulacja Eurojackpot to 90 milionów euro!

W Eurojackpot w Polsce możesz zagrać przez Internet. Sprawdzaj wyniki losowania, typuj swoje numery lotto i wygrywaj!