Zagraj teraz!

EuroMillions online – możesz wygrać przez Internet!

EuroMillions onlineEuroMillions to loteria, która dostępna jest w kilku europejskich krajach od 2004 roku. Kraje założycielskie to Francja, Hiszpania i Wielka Brytania, a krótko po nich dołączyły: Szwajcaria, Portugalia, Irlandia, Luksemburg, Austria i Belgia. W tych właśnie krajach można grać w europejskie lotto w tradycyjnej formie, a mianowicie – wystarczy wybrać się do jednej z tysięcy kolektur, do kiosku, marketu, na stację benzynową czy na pocztę, by sięgnąć po papierowy kupon loterii EuroMillions, skreślić na nim wybrane liczby i oddać pracownikowi kolektury/sprzedawcy, który po chwili wręczy oryginalny, papierowy los.

Co w przypadku, gdy w loterię chce zagrać ktoś, kto usłyszał o jej wysokich wygranych i znakomitej opinii, ale nie jest mieszkańcem żadnego z wymienionych krajów? Rozwiązaniem jest coraz bardziej popularna opcja pt. EuroMillions online. Jak sama nazwa wskazuje – jest to gra w europejską loterię liczbową przez Internet.

W sieci funkcjonuje wiele serwisów, które oferują swoim klientom możliwość gry w zagraniczne loterie online. Dzięki nim każdy, kto chciałby spróbować gry w EuroMillions, może to zrobić. Wystarczy dostęp do Internetu i możliwość wykonywania płatności online poprzez np. Skrill, Bitcoin, portale typu transferuj.pl czy kartą kredytową.

Popularność serwisów, w których można zagrać w EuroMillions przez Internet, rośnie każdego dnia. Przyczyna jest prosta – oferują zdecydowanie wygodniejszą formę gry w lotto i to z każdego miejsca na ziemi. Nie trzeba jeździć do krajów, w których gra się stacjonarnie, nie trzeba prosić rodziny czy znajomych o zakup losu. Wystarczy uruchomić komputer i serwis internetowy, wybrać swoje szczęśliwe liczby, dokonać opłaty za losy EuroMillions, a potem już pozostaje czekać na wyniki losowania.

Przedstawiciel serwisu internetowego w imieniu klienta odwiedza stacjonarną kolekturę w danym kraju, wypełnia papierowy kupon i wymienia go na oficjalne losy loterii lotto. Jeśli chodzi o ceny losów gry lotto EuroMillions to nie są one dużo wyższe, niż w stacjonarnym punkcie. Do ceny losu dochodzi niewielka prowizja dla serwisu pośredniczącego w zakupie losów.

A co w przypadku wygranej? Przeważnie serwisy internetowe z góry określają wysokość kwoty, jaką wypłacają we własnym zakresie. Klient otrzymuje wypłatę na swoje konto klienta i może wykorzystać pieniądze na zakup kolejnych losów lub zlecić wypłatę na swoje konto bankowe. Gdy w grę wchodzą wyższe kwoty – następuje przekazanie papierowego kuponu jego właścicielowi lub po niezbędnych ustaleniach, odbiór wygranej w imieniu klienta i przekazanie jej w umówionej formie i w czasie. Świeżo upieczony milioner EuroMillions może skorzystać z pomocy pośrednika lub samodzielnie zgłosić się po odbiór pieniędzy.

EuroMillions online wybierane jest także przez osoby, które grają w tę loterię stacjonarnie. Dlaczego? Z podstawowego powodu – z wygody! Wygodniej jest zagrać przez Internet niż fatygować się do kolektury lotto i stać w kolejce, by kupić szczęśliwy los.

Sprawdź wyniki EuroMillions już teraz na stronie: lottopark.com/pl/wyniki/euromillions/ i zobacz czy wygrałeś.

Eurojackpot

Sprawdzaj wyniki lotto i kupuj losy Eurojackpot przez Internet!

Kumulacja Eurojackpot to nawet 90 000 000 euro!
Zagraj w Eurojackpot online

EuroMillions

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja EuroMillions i zagraj przez Internet!

Rekordowa kumulacja EuroMillions to 190 000 000 euro!

Zagraj w EuroMillions online

Mega Millions

Sprawdź najnowsze wyniki losowania lotto i zagraj w Mega Millions przez Internet.

Rekordowa kumulacja Mega Millions to aż 656 000 000 dolarów!

Zagraj w Mega Millions online

Lotto

Największa kumulacja Lotto w Polsce to
60 000 000 złotych!

Sprawdź wyniki lotto i zagraj w polską loterię już dziś!

Zagraj w Lotto online

EuroMillions i Eurojackpot – lotto w Europie

EuroMillions online - zagraj w jedną z najbardziej popularnych loterii lotto na całym świecie. Maksymalna kumulacja EuroMillions może osiągnąć aż 190 milionów euro!

Wybieraj szczęśliwe liczby, kupuj losy EuroMillions przez Internet i wygrywaj niesamowite nagrody!

Eurojackpot online - rozchwytywana loteria liczbowa nie tylko w Europie. Maksymalna kumulacja Eurojackpot to 90 milionów euro!

W Eurojackpot w Polsce możesz zagrać przez Internet. Sprawdzaj wyniki losowania, typuj swoje numery lotto i wygrywaj!