Zagraj teraz!

EuroMillions w Polsce

EuroMillions w PolsceEuroMillions jest loterią, która zdobywa bardzo dużą popularność na całym świecie, nie tylko w Europie. Aktualnie na Starym Kontynencie dostępna jest w Hiszpanii, Francji, Wielkiej Brytanii, Belgii, Austrii, Portugalii, Irlandii, Szwajcarii i Luksemburgu. Choć działa od 2004 roku to do dnia dzisiejszego nie wprowadzono EuroMillions w Polsce, gdzie przecież bardzo duża część społeczeństwa chętnie odwiedza kolektury lotto, by móc zagrać i dać sobie szansę na zdobycie nagrody sięgającej co najmniej kilka milionów złotych.

Nie będzie błędem stwierdzenie, że organizatorzy loterii EuroMillions wkraczając na polski rynek z całą pewnością mieliby z tego duży profit. Duże kumulacje lotto przyciągają polskich graczy, a gdyby mogli w kolekturach za kilka złotych więcej kupić los na loterię, w której minimalna pula nagród przekracza 10 milionów euro, a więc 40 milionów złotych.

W wyniku zapisów polskiego prawa, europejskie lotto nie może być oferowane w formie stacjonarnej w punktach sprzedaży losów lotto położonych na terenie Polski. Pole do popisu mają tutaj serwisy internetowe, które oferują swoim klientom możliwość gry w EuroMillions przez Internet. Wystarczy wybrać liczby, opłacić los, a przedstawiciel takiego serwisu dokona zakupu papierowego losu w imieniu klienta.

EuroMillions w Polsce, dostępne przez Internet, zyskuje na popularności. Gra online jest wygodna, przystępna i możliwa z każdego miejsca na ziemi. Według statystyk i informacji prezentowanych przez polskojęzyczne serwisy internetowe, które oferują loterię EuroMillions, każde kolejne losowanie przyciąga następnych Polaków, którzy typują które liczby zostaną wybrane przez maszynę losującą.

Co prawda jeszcze żaden z Polaków nie zdobył nagrody pierwszego stopnia w europejskim lotto, ale wielu już zainkasowało wygrane niższego stopnia. Pierwszy polski milioner EuroMillions dopiero przed nami – może to właśnie Ty?

Można przewidzieć, że zainteresowanie loterią EuroMillions w Polsce będzie nieustannie rosło, ponieważ coraz częściej słyszy się o europejskich milionerach lotto, którzy wygrali w tej właśnie loterii. Polacy często i chętnie wyjeżdżają do Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji czy pozostałych krajów, w których ta loteria jest dostępna. Mogą ją tam poznać, polubić i zapragnąć grać w EuroMillions również po powrocie do kraju.

EuroMillions dla Polaków to dobra oferta, po którą warto sięgnąć.

Eurojackpot

Sprawdzaj wyniki lotto i kupuj losy Eurojackpot przez Internet!

Kumulacja Eurojackpot to nawet 90 000 000 euro!
Zagraj w Eurojackpot online

EuroMillions

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja EuroMillions i zagraj przez Internet!

Rekordowa kumulacja EuroMillions to 190 000 000 euro!

Zagraj w EuroMillions online

Mega Millions

Sprawdź najnowsze wyniki losowania lotto i zagraj w Mega Millions przez Internet.

Rekordowa kumulacja Mega Millions to aż 656 000 000 dolarów!

Zagraj w Mega Millions online

Lotto

Największa kumulacja Lotto w Polsce to
60 000 000 złotych!

Sprawdź wyniki lotto i zagraj w polską loterię już dziś!

Zagraj w Lotto online

EuroMillions i Eurojackpot – lotto w Europie

EuroMillions online - zagraj w jedną z najbardziej popularnych loterii lotto na całym świecie. Maksymalna kumulacja EuroMillions może osiągnąć aż 190 milionów euro!

Wybieraj szczęśliwe liczby, kupuj losy EuroMillions przez Internet i wygrywaj niesamowite nagrody!

Eurojackpot online - rozchwytywana loteria liczbowa nie tylko w Europie. Maksymalna kumulacja Eurojackpot to 90 milionów euro!

W Eurojackpot w Polsce możesz zagrać przez Internet. Sprawdzaj wyniki losowania, typuj swoje numery lotto i wygrywaj!