Zagraj teraz!

EuroMillions i Eurojackpot – europejskie lotto na wyciągnięcie ręki

europejskie lottoEuropejskie loterie liczbowe stają się coraz bardziej popularne na całym świecie. Dobra opinia o EuroMillions i Eurojackpot i historie milionerów lotto obiegają świat przyciągając zainteresowanie kolejnych graczy, którzy chcą rozbić bank i wygrać miliony euro.

Od pewnego czasu w obie loterie można zagrać przez Internet, a to dzięki serwisom internetowym, które świadczą usługi pośrednictwa w zakupie losów wybranych loterii liczbowych. Dostęp do EuroMillions i Eurojackpot online to bardzo duża wygoda, a przede wszystkim swego rodzaju ukłon w stronę graczy lotto, którzy nie mają możliwości dokonania zakupu losu na terenie kraju, w którym dana gra dostępna jest stacjonarnie.

Aby zagrać w europejskie lotto przez Internet, wystarczy skorzystać z oferty serwisu, który umożliwia zakup losów lotto przez Internet. Proces zakupu jest bardzo prosty – zakładasz konto gracza, wybierasz swoje liczby, opłacasz zakup losu i gotowe. Wyboru liczb można dokonać samodzielnie lub skorzystać z metody chybił-trafił, czyli z automatycznego wyboru liczb przez system. Ceny losów lotto kupowanych przez Internet nie są znacznie wyższe, niż losy z tradycyjnej kolektury. Do kosztu papierowego losu dochodzi niewielka prowizja dla serwisu świadczącego usługi pośrednictwa w zakupie.

Wyniki losowania EuroMillions i Eurojackpot można sprawdzać przez Internet, często również w serwisach, w których dokonało się zakupu losu. Z reguły w takich portalach dostępne są nie tylko aktualne, ale również archiwalne wyniki losowania, dzięki czemu łatwo można sprawdzić ewentualną powtarzalność liczb.

W jaki sposób odebrać ewentualną wygraną po zakupie losów przez Internet? Przeważnie serwisy, które oferują takie usługi jak EuroMillions online, zaznaczają w swoich regulaminach kwotę, którą mogą wypłacić samodzielnie, po fakcie wygranej. Przykładowo jeżeli gracz wygra nagrodę do 10 000 euro to serwis, po potwierdzeniu wygranej, przelewa kwotę na konto gracza i może on wykorzystać pieniądze na zakup kolejnych losów lub zlecić wypłatę na konto bankowe. Jeżeli wygrana w lotto przekracza określoną kwotę, gracz może otrzymać oryginalny, papierowy kupon lotto lub przedstawiciel serwisu może dokonać odbioru pieniędzy w jego imieniu, a następnie przekazać wygraną w umówiony sposób.

Czy warto grać w europejskie lotto? Oczywiście! Wystarczy popatrzeć na to, jak wielkie kumulacje mogą paść w tych loteriach. Eurojackpot może kumulować maksymalnie do 90 milionów euro. Maksymalna kumulacja EuroMillions może osiągnąć 190 milionów euro. To naprawdę potężne pieniądze, dlatego warto kupić los i włączyć się do gry.

W EuroMillions najwyższa wygrana padła 24 października 2014 roku i wyniosła dokładnie 190 milionów euro. Szczęśliwy los kupił anonimowy gracz z Portugalii. W historii tej gry wielokrotnie główna wygrana przekraczała 100 milionów euro, czyli ponad 400 milionów złotych.

Rekordowa wygrana Eurojackpot padła dwukrotnie i osiągnęła wspomniane maksimum, czyli 90 milionów euro (ponad 360 milionów złotych). 15 maja 2015 roku gracz z Czech, a 14 października 2016 roku gracz z Niemiec mogli cieszyć się ze zdobycia najwyższej możliwej nagrody pierwszego stopnia tej gry liczbowej.

Pierwszy polski milioner EuroMillions czy Eurojackpot? Nadal czekamy na pierwszą osobę z Polski, która zgarnie wielkie pieniądze w europejskiej loterii. Są jednak osoby, które wygrały w obu loteriach nagrody niższego stopnia, nawet po kilkadziesiąt tysięcy euro.

Wysokie nagrody, łatwy dostęp do gry, proste zasady i przyjemność płynąca z gry w europejskie loterie liczbowe to bardzo dobre argumenty, by zdecydować się na grę. Naszym zdaniem – WARTO!

Eurojackpot

Sprawdzaj wyniki lotto i kupuj losy Eurojackpot przez Internet!

Kumulacja Eurojackpot to nawet 90 000 000 euro!
Zagraj w Eurojackpot online

EuroMillions

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja EuroMillions i zagraj przez Internet!

Rekordowa kumulacja EuroMillions to 190 000 000 euro!

Zagraj w EuroMillions online

Mega Millions

Sprawdź najnowsze wyniki losowania lotto i zagraj w Mega Millions przez Internet.

Rekordowa kumulacja Mega Millions to aż 656 000 000 dolarów!

Zagraj w Mega Millions online

Lotto

Największa kumulacja Lotto w Polsce to
60 000 000 złotych!

Sprawdź wyniki lotto i zagraj w polską loterię już dziś!

Zagraj w Lotto online

EuroMillions i Eurojackpot – lotto w Europie

EuroMillions online - zagraj w jedną z najbardziej popularnych loterii lotto na całym świecie. Maksymalna kumulacja EuroMillions może osiągnąć aż 190 milionów euro!

Wybieraj szczęśliwe liczby, kupuj losy EuroMillions przez Internet i wygrywaj niesamowite nagrody!

Eurojackpot online - rozchwytywana loteria liczbowa nie tylko w Europie. Maksymalna kumulacja Eurojackpot to 90 milionów euro!

W Eurojackpot w Polsce możesz zagrać przez Internet. Sprawdzaj wyniki losowania, typuj swoje numery lotto i wygrywaj!