Zagraj teraz!

Jak wybierać numery lotto by wygrać? Najpopularniejsze metody

numery lottoMnóstwo osób zastanawia się jak wygrać w lotto, a wiele z nich nawet nie podejmuje próby – po prostu nie kupują losów. Żeby mieć szansę na wygraną, trzeba kupić losy wybranej loterii i wytypować numery lotto, które mają przynieść nagrodę pieniężną. W jaki sposób wybierać? Przedstawiamy najbardziej popularne metody, z których możesz skorzystać.

Ulubione liczby

Wielu graczy, którzy grają w EuroMillions lotto czy Eurojackpot, za każdym razem wybiera te same liczby. W każdym kolejnym losowaniu kupują losy z numerami, które są dla nich w jakiś sposób ważne, wyjątkowe, szczęśliwe. Przeważnie są to daty urodzin ważnych osób, daty rocznic, numery telefonu, numery mieszkania czy nawet numery rachunków bankowych. W historii loterii liczbowych zdarzały się losowania, w których szczęśliwe daty, rocznice czy numery telefonu były kluczem do zdobycia nagrody głównej.

Porada wróżki

Z tej metody korzystają głównie osoby, które wierzą w przepowiednie i horoskopy. Profesjonalni wróżbici i astrologowie podobno potrafią przewidzieć czy w życiu danej osoby pojawi się wielka nagroda pieniężna. Pomocny może okazać się horoskop urodzeniowy, a szczególnie ważne jest rozmieszczenie planet względem siebie. Wróżbita może sporządzić dla gracza listę potencjalnych momentów w życiu, w których prawdopodobieństwo wygrania w lotto jest bardzo wysokie. Niezależnie od tego czy wierzy się w takie magiczne moce czy nie, warto spróbować i choćby dla zabawy sprawdzić co jest w życiu pisane.

Matematyczne obliczenia

Ulubiona metoda matematyków i statystyków. Wśród graczy można znaleźć osoby, które analizują prawdopodobieństwo pojawienia się ponownie liczby, która już została wybrana w którymś losowaniu. Nie jest to łatwa i zrozumiała dla każdego metoda, dlatego jeśli nie czujesz się dobrze w świecie statystyki i matematyki – zostaw to specjalistom.

Grupowe lotto

Najprawdopodobniej pierwszą loterią, w którą grało się całymi grupami jest SuperEnalotto, ale również coraz częściej w Eurojackpot czy EuroMillions grają osoby, które tworzą jedną grupę i kupują wspólnie większą liczbę losów. Dzięki temu zwiększają swoje szanse na wygranie nagrody, a jednocześnie minimalizują koszta zakupu losów. Jedna osoba nie mogłaby pozwolić sobie na kupno kilkudziesięciu czy kilkuset kuponów na jedno losowanie. Dzieląc koszta na grupę, ewentualną wygraną również dzieli się na członków grupy. W tej opcji numery lotto wybiera albo lider grupy albo wybierane są wspólnie, w zależności od ustaleń wewnętrznych. Niekiedy jest tak, że na każdy kupon liczby wybiera inna osoba, a czasem każda z osób typuje jeden numer.

Szczęśliwe numery lotto

Mnóstwo osób, wybierając liczby, które skreślą na swoim kuponie, stawia na różne liczby mające szczególne znaczenie w ich życiu. Są to m.in. daty urodzin, rocznice ślubu, numery telefonów, numery kont bankowych czy różne inne liczby, które uważane są za znaczące. Wielu graczy w każdym losowaniu typuje dokładnie te same liczby wierząc, że wreszcie przyjdzie taki moment, w którym faktycznie te liczby przyniosą efekt w postaci wysokiej wygranej.

To tylko niektóre z wielu metod wybierania liczb, które wezmą udział w losowaniu EuroMillions czy Eurojackpot. Wybierz swoją metodę lub sprawdź wszystkie, które znasz.

Jak wygrać w lotto? Przede wszystkim odważ się zagrać!

Eurojackpot

Sprawdzaj wyniki lotto i kupuj losy Eurojackpot przez Internet!

Kumulacja Eurojackpot to nawet 90 000 000 euro!
Zagraj w Eurojackpot online

EuroMillions

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja EuroMillions i zagraj przez Internet!

Rekordowa kumulacja EuroMillions to 190 000 000 euro!

Zagraj w EuroMillions online

Mega Millions

Sprawdź najnowsze wyniki losowania lotto i zagraj w Mega Millions przez Internet.

Rekordowa kumulacja Mega Millions to aż 656 000 000 dolarów!

Zagraj w Mega Millions online

Lotto

Największa kumulacja Lotto w Polsce to
60 000 000 złotych!

Sprawdź wyniki lotto i zagraj w polską loterię już dziś!

Zagraj w Lotto online

EuroMillions i Eurojackpot – lotto w Europie

EuroMillions online - zagraj w jedną z najbardziej popularnych loterii lotto na całym świecie. Maksymalna kumulacja EuroMillions może osiągnąć aż 190 milionów euro!

Wybieraj szczęśliwe liczby, kupuj losy EuroMillions przez Internet i wygrywaj niesamowite nagrody!

Eurojackpot online - rozchwytywana loteria liczbowa nie tylko w Europie. Maksymalna kumulacja Eurojackpot to 90 milionów euro!

W Eurojackpot w Polsce możesz zagrać przez Internet. Sprawdzaj wyniki losowania, typuj swoje numery lotto i wygrywaj!