Zagraj teraz!

Milioner EuroMillions poszukiwany! Milion funtów czeka na odbiór

numery lottoJeżeli w marcu grałeś w loterię EuroMillions i kupiłeś los w Szkocji lub korzystałeś z pośrednictwa serwisu internetowego oferującego dostęp do lotto online – koniecznie sprawdź swój kupon i wytypowane numery lotto. Organizator loterii EuroMillions poszukuje gracza, który dzięki wytypowanym liczbom, może odebrać milion funtów nagrody!

Poszukiwania dotyczą gracza, który brał udział w losowaniu 28 marca. Szczęśliwy kupon sprzedano w kolekturze w Dundee, w Szkocji. W mediach pojawiły się prośby organizatorów loterii EuroMillions, by ponownie sprawdzić swoje losy lotto, by na pewno nie przegapić szansy na odebranie atrakcyjnej nagrody o wysokości 1 000 000 funtów, czyli około 5 000 000 złotych i nagrody dodatkowej – wyprawy na safari.

Andy Carter, pełniący funkcję starszego doradcy ds. zwycięzców lotto poinformował w oświadczeniu, że właścicielom loterii EuroMillions naprawdę zależy na odnalezieniu osoby, która wygrała milion funtów. Według jego wypowiedzi organizatorzy gry doskonale zdają sobie sprawę z tego, że taka kwota może odmienić życie i znacznie poprawić jego poziom czy rozwiązać problemy. Za pośrednictwem mediów europejskie lotto chce dotrzeć do jak największej liczby graczy, by sprawdzili swoje losy i by nowy milioner EuroMillions nie przegapił terminu, w którym może dokonać odbioru wygranej.

Wygranie miliona funtów to przepustka do brytyjskiego klubu milionerów, a więc prestiżowe wyróżnienie, które nie jest każdemu pisane. Szczęśliwy gracz odbierając milion funtów i bilet na ekskluzywne safari, będzie mógł zasmakować luksusowego życia typowego dla lotto milionerów.

Jeśli więc Ty lub ktoś z Twoich znajomych kupił losy EuroMillions w Dundee w Szkocji – warto sprawdzić wybrane liczby, odszukać kupon, który może znajdować się naprawdę wszędzie i do 24 września zgłosić się do organizatorów loterii EuroMillions. Milion funtów to naprawdę bardzo duże pieniądze, dlatego nie wolno pozwolić sobie na przegapienie szansy!

Warto sprawdzić aktualne kumulacje europejskiego lotto, wybrać swoje szczęśliwe liczby i zagrać w EuroMillions o wysokie nagrody!

Eurojackpot

Sprawdzaj wyniki lotto i kupuj losy Eurojackpot przez Internet!

Kumulacja Eurojackpot to nawet 90 000 000 euro!
Zagraj w Eurojackpot online

EuroMillions

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja EuroMillions i zagraj przez Internet!

Rekordowa kumulacja EuroMillions to 190 000 000 euro!

Zagraj w EuroMillions online

Mega Millions

Sprawdź najnowsze wyniki losowania lotto i zagraj w Mega Millions przez Internet.

Rekordowa kumulacja Mega Millions to aż 656 000 000 dolarów!

Zagraj w Mega Millions online

Lotto

Największa kumulacja Lotto w Polsce to
60 000 000 złotych!

Sprawdź wyniki lotto i zagraj w polską loterię już dziś!

Zagraj w Lotto online

EuroMillions i Eurojackpot – lotto w Europie

EuroMillions online - zagraj w jedną z najbardziej popularnych loterii lotto na całym świecie. Maksymalna kumulacja EuroMillions może osiągnąć aż 190 milionów euro!

Wybieraj szczęśliwe liczby, kupuj losy EuroMillions przez Internet i wygrywaj niesamowite nagrody!

Eurojackpot online - rozchwytywana loteria liczbowa nie tylko w Europie. Maksymalna kumulacja Eurojackpot to 90 milionów euro!

W Eurojackpot w Polsce możesz zagrać przez Internet. Sprawdzaj wyniki losowania, typuj swoje numery lotto i wygrywaj!